Recenzie hotelov
Grécko

Napíšte svoju recenziu

Celkom: 6 Ubytování a stravování ok, pláž nevyhovující, nedoporučuji pro rodiny s dětmi, pokud chcete strávit den u moře a ne u bazénu. U bazénu se...

 • 6,5 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 2 Okolie
 • 5 Cena

Celkové zhrnutie
Ubytování a stravování ok, pláž nevyhovující, nedoporučuji pro rodiny s dětmi, pokud chcete strávit den u moře a ne u bazénu. U bazénu se však leželo příjemně, nefoukal tam vítr, možnost ležení na lehátkách se slunečníkem nebo ve stínu pod palmami.

Večer příjemné procházky do města, cca 15 min do centra dění. Všude bylo moc komárů (nezapomeňte na repelenty).

Celý den lítaly nad hlavou letadla, vzhledem k blízkosti letiště. První den to byla atrakce pro každého, ale další dny už jsme to moc nevnímali. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytování bylo v pořádku, pokoje příjemné, čisté. Celkově byl hotel velice pěkný.

Strava
Strava byla velice pestrá a dobrá. Dopoledne a odpoledne byly u bazénu svačinky, což jsme se ocenili a naše pupíčky mohly spokojeně růst. Míchané nápoje byly velice rozmanité a chutné.

Služby hotela
Bohužel se nám hned druhou noc rozbila klimatizace a nebyli schopni to po našich tří denních stížnostech opravit, i když tam furt někoho posílali. Po třech probdělých nocích jsme se v noci zvedli a šli na recepci, s požadavkem na nový pokoj. Milý pán na recepci nás hned přestěhoval a nový pokoj byl již v pořádku.

Pláž
Pláž byla velikým zklamáním. Na pláži byly kameny, spousta naplavených řas, nečistot atd...na pláži jsme nestrávili ani jeden den, neboť tam silně foukalo. Leželi jsme u hotelu, který je cca 3 min chůze. Kromě jednoho dne v týdnu bylo moře rozbouřené a byly vlny, díky kterým bylo moře plné řas. Šnorchlovat se dalo tedy jeden den.

Michal Z., 22.03.2015, Dátum pobytu: 13.6. - 20.6.2014
Oblasť: Grécko Grécko, Rhodos, Hotel:Ialyssos Bay

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Jídlo 4 fotografie

Ialyssos Bay, Rhodos, Grécko Michal Z. 2015-03-22 6 1 10 Ialyssos Bay

Celkom: 4,6 Zájazd sme kúpili pár dní pred odletom za nízku cenu (dokopy 800 za dve osoby so všetkým na 10 dní), takže sa to za tú sumu dalo prežiť,...

 • 4 Ubytovanie
 • 4 Strava
 • 6 Okolie
 • 5 Cena

Celkové zhrnutie
Zájazd sme kúpili pár dní pred odletom za nízku cenu (dokopy 800 za dve osoby so všetkým na 10 dní), takže sa to za tú sumu dalo prežiť, ale cena, akú pýtajú bez last minute vôbec nezodpovedá úrovni "hotela". A prívlastok all inclusive už vôbec nie. Nevrátili by sme sa tam už. Strava podpriemerná. Ubytovanie pre slovákov na prízemi (pokiaľ nedáte recepčnej úplatok). Personál: brigádnici v obsluhe velmi milí, zato stará pani a pán - upozornujem, že nie sú majitelia ako si každý myslel, ale zamestnanci, sa tvária ako keby im to tam patrilo. Pefkos je celkom pekné mesto, kto nemá rád mačky nech tam ale nejde, všade ich je plno :) Boli úžasné. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Boli sme ubytovaní na prízemí, balkón otočený ku bazénu. Hneď nás ovalil príšerný smrad (kúsok pred balkónom kanál). Dvere na izbe sa nedali poriadne zavrieť. V izbe bolo cítiť pleseň a stuchlinu. Mravce si behali po podlahe, určite by sa tam našli aj šváby a pod. Povedala som si, tak tu nebudeme spať za žiadnu cenu, šla som na recepciu, Najskôr vyhováračky, že nemajú voľnú žiadnu izbu, ale keď som vytiahla 20 eur tak okamžite výmena za izbu na 3. poschodí s výhľadom na more. Tam už to bolo lepšie (keď si odmyslím hrdzavú sprchu, špinu a pod.).

Strava
Ak človek nie je príliš vyberavý tak hladný nebude. Ale určite nečakajte žiadne mňamky a gurmánske zážitky. Takmer každý deň to isté. Ako tu bolo spomínané, to čo sa nezje na raňajky/obed, sa zužitkuje na večeru. Niekedy to vyzeralo naozaj negustiózne. Ovocie, zmrzlina na prídel. Hlavné jedlá taktiež nakladali zamestnanci, asi chceli ušetriť, ale ja som práve mala opačný problém, povedala som im že chcem trošičku ochutnať a navalili mi plný tanier.

Čo sa týka pitia - pivo celkom dobré, víno z tých lacnejších a ostatné nápoje neodporúčam piť. A nalejú vám do miniatúrnych pohárov, že človek si musí chodiť pomaly každých 10 min. doliať, a potom sa na vás dívajú štýlom "čo ma zas otravuješ, však pred chvíľou som ti dolial". Copatý barman je nechutný slizák ktorý furt očumuje ( a v súkromí "obšťastnuje" tú starú tetku. ble :D )

Služby hotela
Upratovačky milé, ale určite ich biedne platia tak podla toho aj robia. Delegátka v pohode. Hotelový psík je skvelý, netreba sa zlaknúť štekania, určite by nepohrýzol. Každý deň sa prišiel sám okúpať do mora a oddychoval na pláži, potom sa vrátil do hotela a chodil si hore dole, milé.

Pláž
Úzka, lehátka 8 eur na deň. More nádherné, úžasné, veľké pozitívum dovolenky. Doobeda pokojné, poobede občas krásne vlnky. Trávili sme tam čo najviac času, v bazéne sme neboli ani raz.

Anonym, 17.03.2015, Dátum pobytu: 14.9. - 24.9.2014
Oblasť: Grécko Grécko, Rhodos, Hotel:Pefkos Garden

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Pefkos Garden, Rhodos, Grécko Anonym 2015-03-17 4.6 1 10 Pefkos Garden

Celkom: 9,2 Moc se nám líbilo, byla to povedená dovolená.

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 7 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Moc se nám líbilo, byla to povedená dovolená. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Perfektní, pokoje čisté, klimatizace funkční, v pokoji bylo naprosté ticho, žádný hluk z okolí.

Strava
Strava byla pestrá, vždy si bylo co vybrat.

Služby hotela
Milý personál, čisto, vše fungovalo jak má.

Pláž
Pláž by mohla být blíž hotelu. Cesta na pláž byla prašná, jezdili po ní auta, což obzvláště s malými dětmi moc příjemné nebylo.

Anonym, 16.03.2015, Dátum pobytu: 7.8. - 18.8.2014
Oblasť: Grécko Grécko, Kos, Hotel:Gaia Village

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Gaia Village, Kos, Grécko Anonym 2015-03-16 9.2 1 10 Gaia Village

Celkom: 5,2 Zlé zážitky s ubytovaním nám vynahradila pláž a krásne more. Do tohto hotela už nie!

 • 4 Ubytovanie
 • 5 Strava
 • 9 Okolie
 • 4 Cena

Celkové zhrnutie
Zlé zážitky s ubytovaním nám vynahradila pláž a krásne more. Do tohto hotela už nie! Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Izba bola veľká, ale hneď pri dverách nám udrel do nosa potuchnutý zápach. Žiadna manželská posteľ, štyri samostatne stojace postele. Manžel dal dve spolu, ale nesedeli tak musel kombinovať. Matrace boli nielen rozdielne, ale aj zospodu vlhké. Terasa bola prepojená so všetkými izbami, takže žiadne súkromie. V kúpeľni bola stále voda, záves na sprche bol krátky a tak to tieklo všade.Vetranie žiadne a nepísaný zákon Kréty:,, Použitý toaletný papier sa nesplachuje, ale hádže do koša." tiež urobí svoje.

Strava
Aj keď nie sme nároční, stále sa opakujúce jedlá,väčšinou zeleninové idú na nervy. Hydina, samé koštiale a mäso?Ako v rozprávke KDE BOLO,TAM BOLO! Len na tanieri nebolo. Ovocie melón červený sem tam žltý a pomaranče.

Dezert na plechu vyliaty puding,alebo želatína. Cez deň naozaj ľahké občerstvenie v podobe toustového chleba rozkrojeného do trojuholníka a natretého nutelou, alebo pol koliečka nejakej mäkkej salami. Chúdence deti. Niektorí rodičia chodili stravu dokupovať do marketu. Po večeri sme chodili do blízkych reštaurácii na dobré vychladené pivo a vínko. Vždy sme grátis dostali plnú misku arašidov a keď sme odchádzali po štamperlíku Raki s medom.

Služby hotela
Jedna jedáleň a jeden bar pre dva hotely. Takže keď aj mimo sezóny stále plné . Na recepcii robila Slovenka, ale naše problémy neriešila, ani sa nesnažila. Jedáleň sa skladala z dvoch častí. V jednej sme si vyberali jedlo a cez uličku, kde sa chodí aj na pláž sa prechádzalo do jedálne. Tak sme museli dávať pozor, aby nám tanier niekto nevyrazil z rúk. Vonku na terase sa málo kedy ušlo sadnúť. Neviem si predstaviť, ako to tam bolo cez sezónu. A čo sa týka upratovania ? No nič moc, čo je mokré to je čisté, biela dlažba v izbe samá čmuha a mokrá ešte večer. Na jeden krát umyla celú izbu s kúpeľňou.

Pláž
Piesková pláž a krásne pokojné more nám vynahradili všetky tie nedostatky. Okolie je nádherne hornaté ale Kréťania si nevedia udržať poriadok pripadá mi to zanedbané. Táto pláž je dlhá niekoľko km je tam veľa hotelov a dúfam, že aj lepších ako tento.

Anonym, 15.03.2015, Dátum pobytu: 11.6. - 21.6.2014
Oblasť: Grécko Grécko, Kréta, Hotel:Kavros Beach

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Kavros Beach, Kréta, Grécko Anonym 2015-03-15 5.2 1 10 Kavros Beach

Celkom: 9,6 Dovolená s maminkou byla skvělá.

 • 10 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 10 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolená s maminkou byla skvělá. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Jednoduše zařízené, menší koupelna.

Strava
Řecká taverna přímo v hotelu, skvělé menu přes oběd nebo večeři - nemusí se tedy nikam chodit, když se vám nechce. Snídaně nám stačila - bufet se zeleninou, ovocem, vajíčka, šunka, sýr, atd.

Služby hotela
V pořádku, nemáme výhrady.

Pláž
Pláž s pískem a oblázky, dá se procházet, nebyla okupovaná.

Anonym, 11.03.2015, Dátum pobytu: 15.9. - 21.9.2014
Oblasť: Grécko Grécko, Karpathos, Hotel:Votsalakia Beach

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Votsalakia Beach, Karpathos, Grécko Anonym 2015-03-11 9.6 1 10 Votsalakia Beach

Celkom: 8,8 Dovolenkovali jsme jako mladý pár, chtěli jsme půjčit auto a poznávat ostrov.

 • 9 Ubytovanie
 • 8 Strava
 • 9 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolenkovali jsme jako mladý pár, chtěli jsme půjčit auto a poznávat ostrov. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Příjemný pokoj s balkonkem, výhled do zahrady zajišťoval soukromí a klid.

Strava
Snídaně pestrá, čerstvé potraviny

Služby hotela
Čistota pokojů i okolí hotelu byla dobrá.

Pláž
Pláž před hotelem,ale spíše jsme jezdili po všech možných na našich výletech autem. Malé oblázky a písek. Lze najít i úplně neokupované pláže, kde jsme byli sami.

Anonym, 11.03.2015
Oblasť: Grécko Grécko, Karpathos, Hotel:Argos

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Argos, Karpathos, Grécko Anonym 2015-03-11 8.8 1 10 Argo hotel se snídaní

Celkom: 2 Reaguji na recenze z roku 2014, protože jak jsem zjistil dědek je stále stejný.

 • 2 Ubytovanie
 • 1 Strava
 • 4 Okolie
 • 1 Cena

Celkové zhrnutie
Reaguji na recenze z roku 2014, protože jak jsem zjistil dědek je stále stejný. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
malý pokoj, pidi sprcháč + WC

Strava
ještě, že jsme měli jen snídani, bez stravy nejlepší možnost

Pláž
normál, ale kousek dál, či při zapůjčení nějakého přibližovadla je ostrov úžasný, minimálně dotčený mega turizmem

Anonym, 08.03.2015
Oblasť: Grécko Grécko, Karpathos, Hotel:Afoti Beach

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (1)

Afoti Beach, Karpathos, Grécko Anonym 2015-03-08 2 1 10 Afoti Beach

Celkom: 10 Nádherná dovolená, všechny památky v docházkové vzdálenosti. Byli jsme s partnerem nadšení. Skvělý hotel, výborné jídlo, fantastická...

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Nádherná dovolená, všechny památky v docházkové vzdálenosti. Byli jsme s partnerem nadšení. Skvělý hotel, výborné jídlo, fantastická atmosféra. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoj byl čistý, hezký, krásně uklizeno po celý pobyt. Hotel byl na úrovni, exclusive.

Strava
Výborné jídlo,víno, fantastický výhled na Akropoli ze štřešní restaurace. Místní taverny také ukrývají zážitkovou gastronomii.

Služby hotela
Výborné, všeho dostatek,diskrétnost, čistost, milí lidé.

Marta K., 07.03.2015, Dátum pobytu: 13.12. - 15.12.2014
Oblasť: Grécko Grécko, Atény, Hotel:Athens Gate

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Athens Gate, Atény, Grécko Marta K. 2015-03-07 10 1 10 ATHENS GATE

Celkom: 8,4 super dovolená :)

 • 8 Ubytovanie
 • 6 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
super dovolená :) Zobraziť celú recenziu

Pláž
klidná

Katarína Slepičková, 01.03.2015, Dátum pobytu: 2.8. - 9.8.2014
Oblasť: Grécko Grécko, Zakynthos, Hotel:Valais

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (1)

Valais, Zakynthos, Grécko Katarína Slepičková 2015-03-01 8.4 1 10 Valais

Celkom: 8,2 Příjemně strávený týden, kvalita odpovídala ceně

 • 8 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 7 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Příjemně strávený týden, kvalita odpovídala ceně Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Čistý, příjemný pokoj, jen sprchový kout je pro trpaslíky - každodenní boj buď s přilepeným igelitovým závěsem nebo s potopou v koupelně :-)

Strava
Výborná, rozmanitá, každý den bylo možno vybrat něco nového.

Služby hotela
Báječný barman Theo - nevtíravý, pozorný milý

Pláž
Přesně odpovídá fotografiím v nabídce, takže jsme věděli, do čeho jdeme. V říjnu jsme pobývali u moře sami a bylo to úžasné

Halka L., 01.03.2015, Dátum pobytu: 11.10. - 18.10.2014
Oblasť: Grécko Grécko, Kréta, Hotel:Horizon Beach Hotel

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Horizon Beach Hotel, Kréta, Grécko Halka L. 2015-03-01 8.2 1 10 Horizon Beach

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Potrebujete poradiť?

Volajte zadarmo Po-Ne 7-22 hod 0800 900 100