Recenzie hotelov
Hurghada - Egypt

Napíšte svoju recenziu

Celkom: 9,2 Ráda se na tohle místo jednou vrátím

 • 9 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 9 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Ráda se na tohle místo jednou vrátím Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoj sice starší vybavení,ale opravdu čistý,byli jsme velmi spokojeni

Strava
Jídlo výborné,velký výběr,chutnalo nám moc.

Služby hotela
Příjemný a ochotný personál.

Pláž
Spousta lehátek,denně čisté ručníky,posezení u baru,opravdu moc pěkné.

Martina Kadlecová, 15.03.2020, Dátum pobytu: 29.2. - 7.3.2020
Oblasť: Egypt Egypt, Hurghada, Hotel: Panorama Hurghada Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (5) Nie (0)

1 fotografia

Celkom: 10 Na dovolenke som bol s rodinou (2+2), s bratom a mamou. Celkovo sme boli veľmi spokojný. Na začiatku sme mali asi 2 dni veterné počasie,...

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Na dovolenke som bol s rodinou (2+2), s bratom a mamou. Celkovo sme boli veľmi spokojný. Na začiatku sme mali asi 2 dni veterné počasie, ale stále sa dalo kúpať. Vo vyhrievanom bazéne bola voda 27°C. v priebehu pobytu sa počasie vylepšilo a bolo dokonalé. Pre nás teploty okolo 26-29°C sú ideálne. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Izbu sme mali rodinnú a pohodlne sa sem zmestili 4 postele. Matrace aj vankúše sú pohodlné. Veľmi dobre sa nám spalo. Izba mala balkón s výhľadom na bazén. Výhľad na more sa podľa mňa nevplatí, pretože je pomerne dosť ďaleko.

Na izbe nás nerušil žiadny hluk. Ak bolo večerné vystúpenie, tak skončilo včas a mohli sme pokojne zaspať. Na izbe je trezor zdarma, kúpeľna s vaňou. Plne postačujúce a poskytujúce čo človek potrebuje.

Strava
Strava bola rozmanitá, všetkého dostatok. Čerstvé potraviny, hodne zeleniny, ovocia mäsa a pečiva na výber. Každý deň minimálne 2 druhy rýb. Veľmi chutné. Nikto z nás nemal žiadne potiaže.

Služby hotela
Služby hotela sú na vysokej úrovni. Personál ochotný. Wifi je len v loby a poprípade u bazénu. Preto doporučujem kúpiť dátovú SIM v Egypte. Mne s tým pomohol miestny delegát z CK a fungovalo to skvele. Bohužiaľ sme vyskúšali aj služby hotelového lekára. Syn dostal horúčky a necítil sa dobre. Ibalgin nezabral. Večer sa mu stav zhoršil a tak sme šli za lekárom. Lekár komunikuje v angličtine, čo pre nás nebol problém. Syn dostal infúzie a do druhého dňa mu bolo o hodne lepšie. Každopádne cena za túto návštevu nie je malá. Vyskúšali sme miestne SPA. Turecké lázne boli veľmi príjemné. Masér skvelý. Dcére sme nechali spraviť africké copánky, ale máte možnosť využiť služby kaderníka, kosmetičky. Ceny sú robené skôr na mieru pre nemeckých hostí, takže ak zájdete na kozmetiku alebo ku kaderníkovy v ČŘ, určite hodne ušetríte. Ale celkovo veľmi spokojný.

Pláž
Na pláž je to blízko, v rámci areálu. Čistota pláže je vynikajúca. Lehátok bolo dostatok. Osušky a slnečníky sú zdarma. Voda kryštáľovo čistá. Ale bola trocha studená, predsa len bol koniec februára.

Štefan A., 12.03.2020, Dátum pobytu: 29.2. - 7.3.2020
Oblasť: Egypt Egypt, Hurghada, Hotel: Labranda Royal Makadi

Bola táto recenzia užitočná? Áno (3) Nie (0)

Celkom: 9,6 S našou dovolenkou sme veľmi spokojní a určite sa tam ešte vrátime. Veľmi sa nám tam páčilo a rada budem len odporúčať cestovnú...

 • 9 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
S našou dovolenkou sme veľmi spokojní a určite sa tam ešte vrátime. Veľmi sa nám tam páčilo a rada budem len odporúčať cestovnú kanceláriu a taktiež aj hotel. Veľmi sme sa obávali čo sa týka vírusu, ale nakoniec sme sa rozhodli ísť a neľutujeme. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovanie bolo naozaj veľmi dobre. Pekné izby s výhľadom na rezort, stála čistota na izbách a taktiež aj vonku. Vždy sa snažili aby nám nič nechýbalo.

Strava
Strava v hotely bola taktiež super. Široký výber jedla a taktiež reštaurácii. Každý si prišiel na svoje čo mu chutí.

Služby hotela
Služby v hotely boli veľmi dobré. Personál bol vždy milí a usmievaví každý sa nás vždy pýtal či sme spokojní, či nám niečo netreba alebo nechýba. Za mňa určite super od začiatku od kedy sme prišli až po náš odchod z hotela. Taktiež by som chcela spomenúť našich najlepších animátorov v hotely. Vedeli vždy urobiť neskutočnú atmosféru. Boli veľmi priateľský a stále s úsmevom na tvári.

Pláž
Pláž bola úplne super nad naše očakávania. Voda čistá, bolo vidno až na dno. Taktiež na pláži sa o nás veľmi dobre starali. Lehátka na pláži stále k dispozícii a tiež aj uteráky nám vždy menili a nikdy nebol problem.

Dominika Kerpčárová, 11.03.2020, Dátum pobytu: 1.3. - 8.3.2020
Oblasť: Egypt Egypt, Hurghada, Hotel: Siva Grand Beach

Bola táto recenzia užitočná? Áno (2) Nie (0)

6 fotografií

Celkom: 10 Byla jsem s spokojena po všech stránkách

 • 10 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Byla jsem s spokojena po všech stránkách Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
moc hezky vybavené a zařízené pokoje, čisto, naprostá spokojenost

Strava
dobrá, chutná

Služby hotela
spokojenost

Pláž
přístup do moře byl jako v Egyptě, nelz. srovnávat např. s Karibikem. Každé má své kouzlo

Miroslava Musilová, 11.03.2020, Dátum pobytu: 30.11. - 7.12.2019
Oblasť: Egypt Egypt, Hurghada, Hotel: Makadi Spa

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (0)

Celkom: 9,2 Pěkný hotel,perfektní orientace bez znalosti angličtiny,počasí výborné jen moře skoro bez vody,nutno ve studené vodě cca 50cm hluboké jít...

 • 9 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 10 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Pěkný hotel,perfektní orientace bez znalosti angličtiny,počasí výborné jen moře skoro bez vody,nutno ve studené vodě cca 50cm hluboké jít cca 450bm na vodu k plavání.Pláž není ještě dokončená,chybý písek ale za pár dnů vystavěli u pláže velký bazén na mořskou vodu.V unoru i březnu dost studený vítr a tak u jednoho bazénu bylo to nejlepší.Druhý bazén byl v rekonstrukci ale zároven před dokončením.Všude v restauraci,u bazénu či na pláži automaty na teplé i studené nápoje/perfektní/. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytování dobré,jen čněkdy jsme museli najít službu a požádat o vodu nebo toaletní papír,což nebyl žádný problém.Uklid stíráním byl pravydelný každý den.

Strava
Za celých 12 dnů vždy bylo nějaké nová jídla každý den,vč.ovoce a zeleniny vč.zeleninových salátů a různého dobrého pečiva či cukroví.

Žádné fronty na jídlo či pití,jídlo bylo pořád doplnováno a jakém koliv čase jsme mohli v pěkné restauraci se najíst.Jelikož jsme v Egyptě již byli mnohokráte,tak tady si skutečně jejich servis zaslouží jedničku s hvězdičkou.

Služby hotela
Bez připomínek,jen jen nás delegát upozurnoval na jinak výbornou,jemnou zmrzlinu,která muže taky být z jejich kohoutkové vody. V horku přes 30st.je k dispozici od 10-17hod,byl o ní velký zájem.

Pláž
Pláž nebyla ještě dobře upravená a tak bylo u nás lepší zůstat u bazénu, Dost tam foukal vítr a tak to byl ráj pro wircufing na padácích.Při mělké vodě ideální.

Lubomír Ptáček, 11.03.2020, Dátum pobytu: 22.2. - 4.3.2020
Oblasť: Egypt Egypt, Hurghada, Hotel: Panorama Hurghada Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 7,4 Hotel pěkný, čistý. Servis dobrý. Pláž v pořádku, jen vstup do moře a "písek" dost hrozné. Vstup do moře: vybagrovaný schod a v...

 • 7,5 Ubytovanie
 • 8 Strava
 • 6 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Hotel pěkný, čistý. Servis dobrý. Pláž v pořádku, jen vstup do moře a "písek" dost hrozné. Vstup do moře: vybagrovaný schod a v mělké vodě kameny, štěrk a stavební písek. Nic příjemného. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
V pořádku

Strava
Ohromný výběr, výborný

Služby hotela
V pořádku

Pláž
Pláž jako taková v pořádku, jen vstup do moře a "písek" dost hrozné. Vstup do moře: vybagrovaný schod a v mělké vodě kameny, štěrk a stavební písek. Nic příjemného. Pláž absolutně nesplňovala představy a to, co se každému pod pojmem pláž vybaví

Johana Potužníková, 11.03.2020, Dátum pobytu: 6.11. - 13.11.2019
Oblasť: Egypt Egypt, Hurghada, Hotel: Hawaii Riviera Resort (ex. Festival Riviera)

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 9,2 výborná dovolená, spokojenost

 • 9 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 9 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
výborná dovolená, spokojenost Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Přijeli jsme na hotel kolem 6h ranní a pokoj jsme měli dostat až ve 14h. Protože jsme odlétali z Prahy v 1h v noci, celou noc jsme nespali a potřebovali jsme si odpočinout. Kufry jsme tedy nechali na recepci a šli na pláž. Naštěstí byly na pláži lehátka, kde jsme si lehli. V 11h jsme si šli do kufru pro plavky a recepční nám dal klíč od pokoje. Snažili se nám poskytnout pokoj co nejdříve.

Strava
Strava výborná, bylo z čeho vybírat, vždy čerstvá zelenina, saláty, přílohy. Masa méně, ale vždy kuře, ryba a denně jiný druh masa - skopové, kozí... Také možnost stravovat se dietně - výběr z dušené zeleniny, suchary, opečené ochucené bagety, housky a pod...Sladkosti jednoduché, ale chutné, nepřeslazené. Z ovoce pouze fíky, banány mandarinky. Byli jsme se stravou velmi spokojeni. Na pláži bar, alko koktejly, pivo, různé nealko, voda, kafe, čaj...

Služby hotela
Každý den úklid pokoje, výměna ručníků. Vždy čisto v areálu hotelu, u bazénů, na pláži. Skvělé.

Pláž
Malá pláž asi 50m široká s volejbalovým hřištěm, pozvolný vstup do vody, kamenité dno. Doporučuji boty do vody. Moře čisté, ovšem v blízkosti kotvící lodě. Korály minimálně. Dohled plavčíka a barová služba. Denně čisté plážové osušky zdarma, což jsme velmi uvítali.

Jitka H., 11.03.2020, Dátum pobytu: 1.3. - 8.3.2020
Oblasť: Egypt Egypt, Hurghada, Hotel: Le Pacha Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)