Recenzie hotelov
Turecká riviéra - Turecko

Napíšte svoju recenziu

Celkom: 9,4 Velmi pěkné prostředí pro rodinu s detmi. Ochotny a usměvavý personál.

 • 8,5 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Velmi pěkné prostředí pro rodinu s detmi.

Ochotny a usměvavý personál. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Na některých pokojích klimatizace a odpady smrdí.Spise v přízemí.

Pro rodiny s dětmi v kočárku ..ubytování ve druhém poschodí bez výtahu ...kalamita

Strava
Na můj vkus v oblasti,kde je mořský život,velmi málo ryb a rozmanitost mořských plodu.

Stále se opakující,avšak chuťově velmi dobré.

Služby hotela
Služby hotelu skvělé. Večerní programy fantastické.

Pláž
Není co dodat.ciste prostředí se spoustou místa pro lenosení.sportovani.opalovani

Anonym, 16.09.2019, Dátum pobytu: 5.9. - 13.9.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Club Calimera Serra Palace

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 6 Očekávání bylo větší. Ve srovnání s loňským pobytem v Side, tady už ne. 95 % rusky hovořící klientely.

 • 7 Ubytovanie
 • 5 Strava
 • 5 Okolie
 • 6 Cena

Celkové zhrnutie
Očekávání bylo větší.

Ve srovnání s loňským pobytem v Side, tady už ne.

95 % rusky hovořící klientely. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoj prostorný, čistý, velmi kvalitní sociální vybavení. Tichá klimatizace. Voda zpočátku doplňována, pak již ne, ale byla všude dostupná.

Úklid denně, výměna osušek také.

Strava
Denní nabídka vesměs stejná, velký výběr zeleninových salátů, nekvalitní salámy - dá-li se to tak nazvat. Chutnaly nám spíš místní speciality - pita placky, langoše, zákusky. Lunch packet který jsme dostali místo snídaně byl trapný.

Služby hotela
Nevstřícný personál na recepci, po příjezdu 2.30 ráno, nám byla hozena karta od pokoje a starejte se! Hledali jsme pokoj ve dvou pětipatrových budovách asi 20 minut. Na pokojové kartě bylo číslo 1302, na pouzdře ve kterém karta byla 1522.

Nedostačující Wi Fi připojení, tak 30%, Nedostačující kapacita výtahu, často jsme cestovali v neklimatizovaném výtahu i několik minut.

Mylná informace o placených službách - konkrétně psáno v letáku od delegátky - nabídka 4 eur/ 1 hod.hry bowlingu. Zaplatili jsme 8 eur za 1 hru/15minut, nehorázné!!!

Pochvala animátorům u bazénu, byli příjemní, zábavní, aqua aerobik velmi pěkný.

Služby pool baru a snacku velmi dobré, na pláži vzorné díky personálu.

Pláž
To nejhorší nakonec! Jsme již v seniorském věku, ale těch 300 metrů na pláž se dalo zvládnout. Ale od 9.00 do 11.00 jste lehátko na pláži jen těžko našli.

Oblázkovo-písečná pláž to opravdu je, ale o vstupu do vody už informace nejsou. A to je kámen úrazu, a že ty úrazy opravdu byly, můžeme potvrdit. Kluzké, velké kameny podél celé pláže. Nemít obuv do vody, tak bychom se snad ani nevykoupali. Moře čisté, teplé - hlavní důvod naší dovolené.

Ilona U., 16.09.2019, Dátum pobytu: 1.9. - 12.9.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Cenger Beach Resort & SPA

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (1)

Celkom: 8,6 Viac štvor ako pät-hviezdičkovy hotel.

 • 9 Ubytovanie
 • 7 Strava
 • 10 Okolie
 • 8 Cena

Celkové zhrnutie
Viac štvor ako pät-hviezdičkovy hotel. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Večer sa nedalo byt na balkone pre dym z grilov susedného hotela.V noci bolo zase počut dost velky hluk od ventilátorov . Naša izba bola asi na tej horšej hotelovej strane.

Strava
Strava bola chutná a pestrá.Ked sme ale prišli meskôr po začiatku jej podávania,ušli sa nám len zbytky,ktoré boli len ojedinele doplńané.V kontraste s tym bola zarázajuca„nemazranost“nonschengenskích hostí,ktorí nechávali po sebe na stoloch mnozstvo neskozumovanèho jedla a ovocia.

Služby hotela
Ústretoví a nápomocní personál komunikoval lepšie po rusky ako po anglicky.

Pláž
Viac kamienkovej ako piesočnej plázi,vode a čistote pri nej sa nedá nič vyčítat len tu skutočnost, ze plaze patria k hotelom a tie lezia plízko pri sebe tak ako v radovke.

Anonym, 16.09.2019, Dátum pobytu: 4.9. - 11.9.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Holiday Park Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 9,6 Dovolenka super, vobec nemam co vytknut.

 • 9 Ubytovanie
 • 10 Strava
 • 10 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolenka super, vobec nemam co vytknut. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Hotel isto nie na 5*, ale cenovo dostupny. Skor na 4*. Izba cista, kazdy den upratana. Jedine co nam trosku chybalo, na izbach nebolo dostupne internetove pripojenie, strasne slaby signal mali.

Strava
Pestra, chutna.

Služby hotela
Uplne super vsetky sluzby.

Pláž
Kamienkova, ale super vstup do mora, cista voda.

Katarína Nagyová, 16.09.2019, Dátum pobytu: 4.9. - 11.9.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Holiday Park Resort

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 3,6 Celkovo dovolenku hodnotíme ako najhoršiu na akej sme kedy boli. Hotel rozhodne nieje na úrovni 5*. V porovnaní s dovolenkou v Grécku...

 • 4 Ubytovanie
 • 1 Strava
 • 6 Okolie
 • 3 Cena

Celkové zhrnutie
Celkovo dovolenku hodnotíme ako najhoršiu na akej sme kedy boli. Hotel rozhodne nieje na úrovni 5*. V porovnaní s dovolenkou v Grécku minulý rok sa to nedá ani porovnať. Najhoršie na celej dovolenke bola jednoznačne strava.

Jediné plus bolo udržiavané okolie hotela.

Mínusy:

-strava

- personál bez znalosti angličtiny Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Ubytovanie rozhodne nieje na úrovni 5* hotela. Hotel je došt zastaralý a najlepšie časy má už za sebou. Hotelový komplex je dosť rozsiahly, takže sa pripravte nato, že sa dosť nachodíte. My sme požadovali ubytovanie v novšiej budove B, kde je kľud a je tam menšia pláž. Hotel nám však nevyhovel, tak sme takmer 2 týždne chodili z jednej strany rezortu na druhú, aby sme si vychutnali kľud a pohodu. Pri budove A sa nachádzajú tobogány, diskotéka a väčšina bazénov. Navyše tam hrá celý deň hudba tak hlasno, že o relaxe môžte akurát snívať. Ak si teda chcete oddýchnuť, tak si pýtajte ubytovanie v budove B. V inom prípade doporučujem iný hotel.

Čo sa týka samotného ubytovania, tak neohromí ani neurazí. Horšie je to však s upratovaním izieb, kde sme sa museli neustále prosiť o toaletný papier, ktorý takmer nedoplňovali. Izby niesú upratované denne, čo by mal byť v 5* hoteli štandart.

Strava
Strava bola to najhoršie na celej dovolenke. Za celú dobu sme nezažili horšie stravovanie. V Turecku majú zrejme v obľube soté na všetky možné spôsoby. Najhoršie boli raňajky a obedy, kde bol výber minimálny, takže sme sa stravovali radšej v snack bare. Večere boli na lepšiej úrovni, ale na 5* hotel to rozhodne nebolo. Takisto si dávajte pozor, čo konzumujete, pretože sme mali niekoľko dní zdravotné problémy. Vodu sme pili len balenú. Nápoje v reštaurácii boli formou obsluhy, ale väčšinou sme žiaden servis neobdržali.

Služby hotela
Služby hotela sme nevyužili žiadne. 1x sme navštívili hotelové SPA, ale po pár minutách sme odišli pre zápach. Na pláži nás neustále otravovali ohľadom masáží, vodných športov, fotografovania atď. Personál nehovorí po anglicky, ale len po rusky, alebo turecky. Hotel sa prispôsobuje ruskej klientele, takže animačné programy a diskotéky boli po rusky.

Pláž
Pláž bola príjemná s pozvoľným vstupom do mora. Pri vstupu do mora občas väčšie kamene, ale obuv nebola potrebná. Chýbajú klasické slnečníky, ktoré sú nahradené na pevno uchytenými strieškami, takže ste buď na slnku, alebo v tieni, alebo sa musíte v priebehu celého dňa sťahovať. Plážové lehátka sú celkom na husto, takže trošku chýba súkromie. Lehátka si väčšinou hostia ráno rezervovali, takže ak ste prišli po 10:00 hodine, tak už boli všetky lehátka plné. More bolo ráno kľudné, s príchodom obeda sa zdvihli vlny a prišiel silný vietor. Pláž mala byť nefajčiarska, ale takmer nikto to nerešpektoval, takže ak nefajčíte, tak máte smolu.

Eva B., 16.09.2019, Dátum pobytu: 31.8. - 11.9.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Kilikya Palace

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 2,4 Rozhodně už nikdy s dětmi, přístup do moře špatný, pláž nic moc, animace pouze v ruštině, strava pořád stejná, převaha ruských klientů,...

 • 3 Ubytovanie
 • 3 Strava
 • 1 Okolie
 • 2 Cena

Celkové zhrnutie
Rozhodně už nikdy s dětmi, přístup do moře špatný, pláž nic moc, animace pouze v ruštině, strava pořád stejná, převaha ruských klientů, na pláži a u bazénů hlasitá hudba. Celkově tento hotel nedoporučuji. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Pokoj poměrně malý, málo úložného prostoru, na chodbě se vůbec neuklizelo, celkově úklid nic moc.

Strava
Strava pořád stejná, nebyli jsme moc spokojeni.

Služby hotela
Přizpůsobeny pro ruskou klientelu.

Pláž
Špatný přístup do moře, nedoporučuji pro rodiny s dětmi a špatné plavce.

Eva S., 16.09.2019, Dátum pobytu: 6.9. - 13.9.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Caretta Relax (ex. Xeno Relax)

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

Celkom: 7,8 Boli sme v tomto hoteli s manželom a kamarátmi (mladý kolektív). Nemáme čo vážne vytknúť, ale s porovnaním so 4 hviezdičkovým hotelom v...

 • 8 Ubytovanie
 • 5 Strava
 • 9 Okolie
 • 9 Cena

Celkové zhrnutie
Boli sme v tomto hoteli s manželom a kamarátmi (mladý kolektív). Nemáme čo vážne vytknúť, ale s porovnaním so 4 hviezdičkovým hotelom v Grécku bol tento hotel o niečo slabší. Pri bazénoch bol občas zápach. Veľké plus hned pri vstupe sa nachádzajú obchody so suvenírmi, kaderník, shisha bar čo je obrovská výhoda že netreba daleko ísť. Pokiaľ čakáte nejaký luxus tak si radšej vyberte iný hotel. Ako mladým nám nevadil kedže sme viac času trávili rôznymi aktivitami. Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Izby boli čisté, pekne zariadené no žial boli menšie. Kamaráti dostali izbu bez balkónu, ale kedže sme tam netrávili veľa času nebolo potrebné sa sťažovať. Upratovanie bolo každý deň. Pár úprav by si ale určite ešte zaslúžili.

Strava
Strava výber nebol príliš veľký, ale jedlo bolo chutné. Dalo sa vybrať si kto mal čo rád. Sú tam aj poobedné jedlá ako kebab a burgre, tie boli chutné.

Služby hotela
Služby hotela boli v poriadku. Personál milý aj ked bol občas problém dohovoriť sa po anglicky, veľa z nich vedelo iba po nemecky. Animátori boli skvelý, priateľský a jazykmi vedeli viacerými tam nebol žiadny problém sa dohovoriť. Animácie boli fajn, zasmiali sme sa ale boli veľmi krátke. Aktivity cez deň bolo naozaj veľa, takže sme sa nenudili. Spa môžme hodnotiť kladne, tam nemáme čo vytknúť.

Pláž
Pláž čistá, pekná a more bolo taktiež teplé. Je tam aj volejbalové ihrisko.Ten kto nemá rád kamienky na pláži super je aj vstup do mora cez mólo.

Alexandra K., 16.09.2019, Dátum pobytu: 7.9. - 13.9.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Club Aqua Plaza

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (0)

13 fotografií

Celkom: 8,6 Dovolená se nám moc líbila. Co se tyče celého hotelu, nebylo nic co by nám chybělo :-)

 • 9 Ubytovanie
 • 9 Strava
 • 6 Okolie
 • 10 Cena

Celkové zhrnutie
Dovolená se nám moc líbila. Co se tyče celého hotelu, nebylo nic co by nám chybělo :-) Zobraziť celú recenziu

Ubytovanie
Naprostá spokojenost :) pokoje čisté, s klimatizací, postele pohodlne. Koupelny vybavené vším co je potřeba (fen,mýdlo..) každý den čisté ručníky a vyměněne koše. Jedine, co považuji za “minus” je výhled na hotel, který je nove postaven, bráni tedy výhledu na moře.

Strava
Hromady dobrého jídla. Každý si tu vybere. Nemeli jsme nikdy hlad, protože bylo pořad co jist. A všechno skvěle naaranzovane.

Pláž
V popisu pláže je napsáno, ze se jedna o písečnou pláž. Bohužel pisek prechazeĺ v kamínky, a v moři šlo o velké klukem kameny, takže do moře se dostat bylo velmi složité. My jsme se tam jakžtakž vždy dostali, ale pro starší lidi to byl složitý úkol. Bez bot do vody nedoporocuji. Jinak lehátek bylo dostatek.

Adéla D., 16.09.2019, Dátum pobytu: 6.9. - 13.9.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Cenger Beach Resort & SPA

Bola táto recenzia užitočná? Áno (0) Nie (1)

Celkom: 4,4 Hotel hodnotím ako vyhovujúci, najhoršia ke pláž - nevyhovujúca nielen pre deti, do mora bez pádu sa nedá vojsť.....strava bola najhoršia...

 • 5,5 Ubytovanie
 • 1 Strava
 • 5 Okolie
 • 5 Cena

Celkové zhrnutie
Hotel hodnotím ako vyhovujúci, najhoršia ke pláž - nevyhovujúca nielen pre deti, do mora bez pádu sa nedá vojsť.....strava bola najhoršia každý deň to iste...., Zobraziť celú recenziu

Strava
Opakujúca sa , nedochutena

Služby hotela
Repcia na mizernej urovni

Pláž
Otrasna

Anonym, 16.09.2019, Dátum pobytu: 1.9. - 13.9.2019
Oblasť: Turecko Turecko, Turecká riviéra, Hotel: Cenger Beach Resort & SPA

Bola táto recenzia užitočná? Áno (1) Nie (1)